יום שני, 25 בפברואר 2019

​מאוורר תעשייתי לשימוש ביתי

אנו רגילים לחשוב שמה ששייך לתעשייה הוא הכי גדול והכי טוב, וזה נכון. מה שיש בתעשייה בדרך כלל יהיה גדול ומתוחכם יותר, כי הוא נועד להיות חלק מתהליך מסוים והתהליך הזה אמור לייצר כסף ביעילות הכי רבה שיש. עם זאת, זה שלמשהו קוראים 'תעשייתי' לא אומר שאתם לא יכולים להשתמש בו לבית, כי אתם יכולים בגדול, וזה אפילו מומלץ. מאוורר תעשייתי הוא אחד מהמוצרים הללו.

מהו מאוורר תעשייתי?

את המאוורר כולנו מכירים אז סביר להניח שגם את המאוורר התעשייתי אתם מכירים. מדובר במאוורר שפועל בדיוק באותה צורה אך ההבדל הוא שהוא גדול וחזק יותר. הוא יכול ליצור סירקולציה הרבה יותר טובה מאשר מאוורר ביתי רגיל כאשר הוא יכול להיות ביתי לחלוטין. כמובן שיש מאווררים גדולים מאוד שלא ייכנסו גם לא בווילות ענקיות, אך מאוורר תעשייתי ממוצע יכול להיות אפילו אצלכם בסלון. למה אתם צריכים מאוורר כל כך גדול ומה היעילות שהוא יביא לביתכם?

מה השימושים במאוורר תעשייתי בבית?

מאוורר תעשייתי יכול להיות שימושי בבית ממש כמו כל מאוורר רגיל. לרוב, השימוש שלו בחדר השינה לא יהיה מיטבי כי הוא מייצר זרימת אוויר במהירות גבוהה מאוד מה שיקשה עליכם לישון. בנוסף, מאוורר תעשייתי יוצר לא מעט רעש ולכן הוא לא יתאים לשעות הלילה, מה שלא יהיה כל כך נחוץ כיוון שבלילה בדרך כלל נעים יותר מביום.
השימוש המיטבי ביותר שלו יהיה בסלון. הוא יכול ליצור תחלופת אוויר גבוהה מאוד ולמעשה הוא יכול לאוורר את הבית אפילו כשהוא מכוון למעלה. המטרה היא שהאוויר לא יגיע אליכם ויעיף מכם את הזיעה, מה שיכול להיות מיטבי גם כן אם אתם מעוניינים, אלא כדי שייצור זרימת אוויר בתוך הבית ושייפטר מתחושת החנק המעצבנת של האוויר התקוע.

לאוורר את הגינה או המרפסת

אם אתם רוצים ליהנות מאוורור מיטבי של הבית המאוורר התעשייתי יכול להיות שימושי גם במקומות חיצוניים. אפשר למקם אותו בגינה והוא יאוורר אותה כאשר אתם יושבים ושותים קפה אפילו כאשר הוא די רחוק מכם. כך לא תסבלו את הרעש שלו והאוויר שיגיע יהיה מרענן במיוחד. ניתן למקם אותו גם מחוץ למרפסת וכך הוא יכניס אוויר מבחוץ אל תוך הבית.


 from a-r-shivuk.tumblr feed

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה